erkek uye resimleri 21

kayseri buğra

Merhabalar ismim Buğra Kayseri jigolo kiralama hizmeti sunuyorum olgun dul bayanlara hizmet veriyorum. 21 yaşımdayım ve kaslı bir vücut yapısına sahibim. Yaşım genç olmasına karşın 3 senedir etken bir halde yapmaktayım. Buluşma sistemiyle çalışıyorum.Kayseri jigolo sitesi ve çevresinde bilhassa genç bayanlara hizmet vermeyi yeğliyorum.

kayseri jigolo arıyorum

Buluşma sistemiyle çalışmamdaki sebep benimle bir gece geçirmek için bilhassa hafta sonları yoğun bir talebin olmasıdır. Daha evvel birlikte olduğum bayanlara beraberlik açısından öncelik tanıyabiliyorum. Kişisel temizlik ve gizlilik benim açımdan eğer olmazsa olmazlar içinde yer verilmiştir Kayseri jigolo ajansındayım.Benim bu mevzuda hassasiyetimi karşı tarafın da anlamasını ve aynı tepkiyi vermesini temenni ediyorum.

.Varlıklı dul bayanlara ulaşıp onlarla görüşmelere çıkmak isterim.Pek oldukca değişik ilde hanımlarla sex yaptım o açıdan problem yaşamam ve istediğiniz vakit yanınıza gelebilirim saat ücretim 250 TL dir seksi ve olgun bayanları oldukca severim.

Pek oldukca değişik ilde hanımlarla sex yaptım o açıdan problem yaşamam ve istediğiniz vakit yanınıza gelebilirim saat ücretim 200 TL dir seksi ve olgun bayanları oldukca severim.Kendime cinsel hayatta güveniyorum 35 yaşındayım ve asla evlenmedim sex arayan ve yaşamı deli dolu yaşamayı seven hanımefendiler daima ilk tercihim. Kayseri jigolo ilanı olarak 2 senedir hizmet veriyorum artık uzmanlaştım her hanımı doygunluk edebilecek bir kapasiteye sahibim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir