erkek uye resimleri 25

kastamonu şener

Merhaba olgun bayanlar ben sempatik, Şener ben Kastamonu ilinde ikamet ediyorum jigolo kiralamak isteyen olgun dul bayanlar ile görüşmek isterim.kendisini devamlı enerjik hisseden ve enerjisi asla bitmeyen bunu kullanan biriyim.

23 yaşındayım ve her gece saatlerce cinsellik yapabilirim. Kastamonuda jigolo hizmeti veriyorum.Evli biriyim fakat eşim bunu hiçbir vakit dert etmez. O bir tek almış olduğu paralara ve alışverişe bakar. Bu yüzden onunla oldukça azca vakit geçiririm. Fakat bu zamanlarda onu da siz kıymetli müşterilerim şeklinde doygunluk etmek için uğraşır dururum. Partnerlerim ile görüşmelerimizi mecburen otel odaların da yada onların evinde gerçekleştirmek durumundayım. Bu şartlar size uyuyorsa benimle iletişime geçin.

Spor yapmanın zevkini hiçbir şeyde bulamıyorum,Kastamonulu bayanlar bana ulaşın. sadece birde yakıcı bir cinsellik de bulabiliyorum. Samimi olduğum bir kaç kız dostum var ve artık devamlı onlardan sıkıldım.Kastamonu bayan arkadaşlık sitesine mis şeklinde kokan, alkole hayır demeyecek ve sınırsız gece boyu cinsellik meydana getirecek bir adam isterim. Seksi beyleri umuyorum.

Benzer ilan : Kız bulma okuyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir