erkek uye resimleri 25

kastamonu jigolo şener

Merhaba olgun bayanlar ben sempatik, Şener ben Kastamonu ilinde ikamet ediyorum jigolo kiralamak isteyen olgun dul bayanlar ile görüşmek isterim.kendisini devamlı enerjik hisseden ve enerjisi asla bitmeyen bunu jigololukta kullanan biriyim.

23 yaşındayım ve her gece saatlerce cinsellik yapabilirim. Evli biriyim fakat eşim bunu hiçbir vakit dert etmez. O bir tek almış olduğu paralara ve alışverişe bakar. Bu yüzden onunla oldukça azca vakit geçiririm. Fakat bu zamanlarda onu da siz kıymetli müşterilerim şeklinde doygunluk etmek için uğraşır dururum. Partnerlerim ile görüşmelerimizi mecburen otel odaların da yada onların evinde gerçekleştirmek durumundayım. Bu şartlar size uyuyorsa benimle iletişime geçin.

Spor yapmanın zevkini hiçbir şeyde bulamıyorum, sadece birde yakıcı bir cinsellik de bulabiliyorum. Samimi olduğum bir kaç kız dostum var ve artık devamlı onlardan sıkıldım.Kastamonu bayan arkadaşlık sitesine mis şeklinde kokan, alkole hayır demeyecek ve sınırsız gece boyu cinsellik meydana getirecek bir adam isterim. Seksi beyleri umuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir