vergi levhasi

Vergi Levhalı Jigolo Ajansı

Vergi Levhalı Jigolo Ajansı Yalanı !!!!

Bir  çok üyemiz GOOGLE üzerinden Yasal Vergi Levhalı Jigolo Ajansı yazarak İnternette bir çok DOLANDIRICI ajansa denk gelmektedir.Sözde bu arkadaşlar Vergi Levhası olduğunu iddaa etmektedir.

Peki Nasıl Yapıyorlar ? Bu Levhalar Gerçek Mi ?

HAYIR, Gerçek değil çünkü TC Yasalarında Fuhuş yapmak-yaptırmak-aracılık etmek TCK’NIN 227. Maddesinde Suç olarak belirtilmiş ve bu yüzden KESİNLİKLE Vergiye tabii olması mümkün değildir.

TCK. 227 MADDESİ TIKLAYINIZ.

Üstte gördüğünüz ANA FAALİYET KODU  alanını kendilerine göre photoshop pragramıyla düzenleyip UYDURMA Levha yapmaktalardır.Kanıt için VERGİ DAİRESİ ANA FAALİYET KODLARI  TIKLAYINIZ.   

Buradan karşılaştırırsanız UYUŞMADIĞINI göreceksiniz.

NOT: HİÇBİR ŞEKİLDE AKBANK REFERANS KODU İLE PARA YATIRMA YAPMAYINIZ, ÇÜNKÜ KARŞINIZDA BİR MUHATTAP BULAMAZSINIZ. REFERANS KODUYLA PARA YATIRMADA BİR HESAP OLMADIĞINDAN ŞİKAYETÇİ OLAMAZSINIZ.

Bir bayanın yanındayken hiç sıkılmıyor ve en sıradan sohbette bile keyif aldığınızı hissediyorsanız o kadından hoşlanıyorsunuz diyebilirim. Öyle bir bayanı tanıma şansına sahip bir erkekseniz şanslısınız çünkü çoğu bayanda o hisleri yaşayamazsınız. Çoğunlukla kadın seksi bir bayanda olsa sohbetleri sizi açmayabilir. Erkek bayan arkadaşıyla her konuda anlaşmak ve eğlenmek ister. Eğlenceli güzel jigolo ajansı başvuru Cansel gecelerinizde olduğunda bu uyumu yakalar ve her saniyenizde keyifli olduğunuzu düşünürsünüz.

26 yaşında, gece hayatında neredeyse her olayı yaşamış ve görmüş geçirmiş biriyim. Bu anlamda artık erkeğimin kişiliği nasıl olursa olsun, jigolo ajansı twitter istekleri ne tarzda olursa olsun uyum içinde olabildiğimi bir ilişkiye giriyoruz. Benden tek noktada rahatsızlık hissedebilirsiniz o da benim ters ilişkiden hoşlanmamadır. Ters ilişkiyi kafanıza takmamayı başarırsanız dört dörtlük sınıflandırabileceğiniz bir jigolo ajansı istanbul girmiş olursunuz. Grup isteyenlerin davetlerini ise daha yeni, yeni kabul etmeye ve teknikleri öğrenmeye başladım. Bu yüzden grup ilişkilerde aktif rol oynamak için daha deneyimsizim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir