vergi levhalı jigolo ajansı

Bir  fazlaca üyemiz GOOGLE üstünden Yasal Vergi Levhalı Jigolo Ajansı yazarak İnternette bir fazlaca DOLANDIRICI ajansa denk gelmektedir.Sözde bu dostlar Vergi Levhası bulunduğunu iddaa etmektedir.

Peki Iyi mi Yapıyorlar ? Bu Levhalar Gerçek Mi ?

HAYIR, Gerçek değil bu sebeple TC Yasalarında Fuhuş yapmak-yaptırmak-aracılık etmek TCK’NIN 227. Maddesinde Kabahat olarak belirtilmiş ve bu yüzden KESİNLİKLE Vergiye doğal olması mümkün değildir.

TCK. 227 MADDESİ TIKLAYINIZ.

vergi levhasi

Üstte gördüğünüz ANA FAALİYET KODU  alanını kendilerine nazaran photoshop pragramıyla düzenleyip UYDURMA Levha yapmaktalardır.Kanıt için VERGİ DAİRESİ ANA FAALİYET KODLARI  TIKLAYINIZ.   

Buradan karşılaştırırsanız UYUŞMADIĞINI görmüş olacaksınız.

NOT: HİÇBİR ŞEKİLDE AKBANK REFERANS KODU İLE PARA YATIRMA YAPMAYINIZ, ÇÜNKÜ KARŞINIZDA BİR MUHATTAP BULAMAZSINIZ. REFERANS KODUYLA PARA YATIRMADA BİR HESAP OLMADIĞINDAN ŞİKAYETÇİ OLAMAZSINIZ.

Bir bayanın yanındayken asla sıkılmıyor ve en basit sohbette bile keyif aldığınızı hissediyorsanız o hanımdan hoşlanıyorsunuz diyebilirim. O şekilde bir bayanı tanıma şansına haiz bir erkekseniz şanslısınız bu sebeple bir çok bayanda o hisleri yaşayamazsınız. Çoğunlukla hanım seksi bir bayanda olsa sohbetleri sizi açmayabilir. Adam hanımefendi arkadaşıyla her mevzuda anlaşmak ve eğlenmek ister. Keyifli güzel jigolo siteleri ajansı müracaat Cansel gecelerinizde olduğunda bu uyumu yakalar ve her saniyenizde keyifli olduğunuzu düşünürsünüz.

26 yaşlarında, gece hayatında neredeyse her vakası yaşamış ve görmüş geçirmiş biriyim. Bu anlamda artık erkeğimin kişiliği iyi mi olursa olsun, arkadaşlık ajansı twitter istekleri ne tarzda olursa olsun uyum içinde olabildiğimi bir ilişkiye giriyoruz. Benden tek noktada hastalık hissedebilirsiniz o da benim ters ilişkiden hoşlanmamadır. Ters ilişkiyi kafanıza takmamayı başarırsanız dört dörtlük sınıflandırabileceğiniz bir jigolo kayıt ajansı istanbul girmiş olmuş olursunuz. Grup isteyenlerin davetlerini ise daha yeni, yeni kabul etmeye ve teknikleri öğrenmeye başladım. Bu yüzden grup ilişkilerde etken rol oynamak için daha deneyimsizim.

 

Bu yazı Jigololuk Haberleri kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir