Gizlilik Politikası

Bu sitede gizliliğiniz bizim için büyük önem taşımaktadır. Sitemiz jigololararıyorum.com a yaptığınız kaydolmalar ve bize sağladığınız kişisel bilgileri korumak amacıyla çeşitli tedbirler almaktayız. Bu bilgiler, kullanıcı profilleri gibi örneklerde olduğu gibi, web sitesi yöneticileri tarafından görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Ancak, tüm kullanıcılar bu verilere istedikleri zaman erişebilir, düzenleyebilir veya silebilirler (kullanıcı adı değiştirme hariç).

Hesabınız veya yorumlarınızla ilişkili olarak tuttuğumuz kişisel verilerin bir kopyasını talep etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tutulan tüm kişisel verileri silmeyi isteme hakkına da sahipsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymamız gereken verileri içermez. Veri paylaşımının nerede gerçekleştiğini merak ediyorsanız, ziyaretçi yorumları otomatik spam algılama servisi aracılığıyla kontrol edilmektedir.

Gizlilik politikamız sayesinde verilerinizin güvende olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Sizinle ilgili bilgileri dikkatlice saklıyor ve izniniz olmadan üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz. Böylece, gizlilik ve güvenlik konusunda endişe duymanız gerekmeksizin sitemizi kullanabilirsiniz.