jigolo gurkan 5

Gürkan Denizli

Seks arayan olgun zengin dul kadınları doyurmak benim görevim Adım Gürkan Denizli jigolo sitesine üyeyim.Film ve kitap okumak benim için bir tutku tabi ki kadınlar da öyle o yüzden Denizli jigolo ilanı vermek istiyorum.Zengin dul bayanlara hizmet veriyorum.Cinsel ilişki yaşamak benim için bir önceliktir.

Benimle birlikte olup da bir daha olmak isteyen çok kadın var amacım ulaşabildiğim kadar çok kadına ulaşmak ve seks konusunda onları doyurmak hemen bana mesaj at ya da ara tanışalım.siteye yeni geldim,esmer kirli sakallı genelde kadınların tabiriyle karizmatik birisiyim. Boş zamanlarımda dövül antrenörlüğü yapıyorum. Kaslı kollarımda kim bir gece geçirmek istemez ki ?  Masaj konusunda üstüme bir daha tanımıyorum:) fantazik açıdan kendi kurallarım haricine genelde çıkmam. Tüm vücudunu 5 dakika içinde yalayabilirim.

Renkli gözlü ateşli mi ateşli afetinizden merhabalar. Erkekler bayanların dış görünüşlerini incelediklerinde sadece cinsel ilişki açısından kadını değerlendirmezler. Eğlenirlerken ya da gezerlerken de o güzellikten yararlanmak isterler. O yüzden güzel bir afete sahip olmak çoğu erkeğin gözünde çok önemlidir. Kadın güzelse erkek kendisiyle gurur duyar, girdiği ortamlarda da bunu belli eder. Diğer erkeklere en güzel hatun benim yanımda bakışları atarlar. Maviş gözlü Denizli jigolo başvurusu Gürkan bir erkeğin koluna girmişse zaten diğer erkeklerin hiçbir şansları kalmamış olur. Diğer erkekler sizi gördüklerinde hemen o ortamın en şanslı erkeğinin siz olduğunu düşünürler ve gece yaşanacaklarında farkına varırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir