bedia elazığda güçlü bir beyi tanımak isterim

jigolo bayanlar 41

Merhaba Elazığda bana sahiplenecek birini arıyorum , ben Deli Bediş 🙂 Bu isim normal olarak takma ismimdir. Bu isim de öylesine verilmiş bir isim değil normal olarak. Ne vakit nerede olacağım ve ne yapacağım belli olmadığından bu şekilde bilirler beni. Karşımdaki insanoğlunun da benim şeklinde deli dolu olmasını isterim.

Canımız o an nerede olmak istiyorsa oraya gidebileceğim, sınırları olmayan sikici adaylarım bana yazsınlar. Evli olanlar hariç hepimiz yazabilir. Elazığda evlenmek yuva kurmak isterim Cinsellikte de hususi yeteneklerim bulunduğunu söylemeden edemicem. E daha ne duruyorsun öyleyse. Bana yaz.

Otel yada ev görüşmesi yapıyorum kendi temizliğime ve bakımım mevzusunda devamlı oldukca dikkatliyimdir. Bana istediğiniz fantezinizi ve isteklerinizi söylemekten çekinmeyin bu sebeple ben yeniliklere açık sınırsız cinsellik seven bir tanışma sitesi ile hayallerinizi benimle gerçekleştirmek isterseniz bana ajans aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Aradığım karakterlerin başlangıcında, güvenilir, sadakat, eli yüzü muntazam, karşısındaki insana kıymet veren, sadakatle bağlanan biri.

Beraber eğlenebileceğim ve dertlerimi paylaşabileceğim bir cinsellik arıyorum. Benim kriterlerime uygun biri var ise eğer mesajını heyecanla temenni ediyorum.Kişisel bakımıma ve dış görünüme fazlasıyla dikkat gösteren birisiyim. Burada yer edinen fotoğraflarımdan ve benimle irtibata geçtiğinizde size yollayacağım fotoğraflardan bunu rahatça anlayabilirsiniz. Benim kişisel bakımıma ve dış görünüme gösterdiğim özeni karşıdaki bayanın da göstermesini kesinlikle isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir