Kemal Manisa

Kemal Manisa

Selamlar ben Kemal Manisa jigolo sitesindeyim olgun bayanlar a jigolo kiralamasında yardımcı oluyorum. Kendi hayatından sıkılan, ilişkisinde yenilik arayan, büyük zevk duymak isteyen her yaştan bayanla beraber olmak için bekleyen bir jigoloyum. Benimle iletişime geçin ve istediğiniz her zevk için size fırsat sunayım.

34 yaşında,Manisa jigolo başvurusu yaptım da yaşayan, vücut ölçüleri kusursuz ve kaslı olan biriyim. İlişki sürem oldukça uzundur. Pişman olmayacağınız deneyimler yaşamak, farklı seks pozisyonları ile karşılaşmak istiyorsanız site üzerinden bana mesaj atabilirsiniz.

Kendinizi benim güvenli ellerime rahatlıkla bırakabilirsiniz.sık sık şehir dışına tatile çıkıyorum eğlenmeyi alkol içmeyi farklı mekanlar görüp gezmeye bayılırım ben çok keyifçi bir bayanım siz benim isteklerimi yerine getirdiğiniz sürece emin olun benim yanımda çok rahat bir hayat yaşayacaksınız.

Manisa jigolo ajansına kayıt olmayı hiç düşünmemiştim ancak evlenmek üzereyken bir ayrılık yaşadım ve o günden beri bu tarz hizmet vererek kadınlara jigolo oluyorum.Zengin dul bayanlar ile görüşmek istiyorum,Manisa ilinde oturuyorum,Salihli,Ahmetli,Kırkağaç semtlerine de geliyorum.

Evli bir çok müşterim var ve ben sadık bir jigoloyum istediğiniz zaman emrinizde olan ve size zevk aldıracak fantezileri yapmayı seven bir erkeğim. Gerçek bir köle arıyorsan bana gel.Manisa jigolo sitesi ile istediğiniz her türlü muameleyi yaparım bayanlar

3 Comments

  1. Slm 5 saat masaj yapiyorum 3 saat am got yaliyorum önce görüşme yapcam sonra üye olcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir