Trabzon Jigolosu

Yakışıklı ve bir o kadar da karizmatik Trabzon jigolo üyesi Gürkan ben, yaşlı bayanlar ile seks yapma konusunda uzmanım ve  ile adeta tutku dolu anlar yaşamaya ne dersiniz? 27 yaşında 1.86 boyunda 70 kilo ağırlığında ve Trabzon’de ikamet eden biriyim. Trabzon ve tüm Türkiye geneline hizmetlerimi sunmaktan mutluluk duyuyorum.

Bu nedenle çok fazla uzatmadan hemen benimle iletişime geçerek bu gece sizin için özel sürprizlerimden faydalanabilirsiniz. Trabzon jigolo ajansı dendiğinde akla her zaman son derece yakışıklı bir erkek gelir ya hani evet işte ben ondan çok daha iyiyim.

Hani bazen görürsünüz ve aklınızdan geçer, gördüğünüz kadın için şiir gibi bu hatun dersiniz. İşte o şiir gibi her mısrada aynı bir duygu yaşayacağınız kadın ben oluyorum. Kendimi neden bir şiire benzetirim biliyor musunuz? Hemen anlatayım. Şiir insanın duygularını ve düşüncelerini harekete geçirir, her dizede giderek daha çok şiirden etkilenir ve daha yoğun duygulara sürüklenirsiniz. Beni tanıyınca, bir şiirde olduğu gibi, her saat daha yoğun hisler hissedersiniz. Ben ufacık bedeniyle Trabzon jigolo kiralama burada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir