Nedim Kütahya Jigolo

Merhaba ben Nedim, Kütahya ilinde jigolo kiralama ve cinsellik partneri hizmeti sunuyorum olgun dul bayanlar ile görüşmelere çıkıyorum.Yalnız yaşıyor olabilirsiniz fakat bu sizin kaderiniz değil. Eviniz güzel bir işiniz olabilir fakat bu yaşamdan zevk almak için bunlar kafi midir sizce? Bence değil bundan dolayı benim şeklinde bir jigolo ile hemen hemen tanışmadınız.

Her insanın cinsel bir yaşama ihtiyacı vardır. Iyi mi ki her gün ekmek yiyip su içiyoruz, cinsel ihtiyaçta bunlardan değişik değildir. Bu sizin sonunuz değil başlangıcınız olsun. Gelin benimle beraber olun.  Size yaşatacağım duyguları hazları tahmin bile edemezsiniz. Edindiğim engin tecrübeleri sizin düşlem dünyanız ile birleştirip mutlu saatler sunmaya hazırım.

Simav ilçesinde oturan bayanlar ile görüşmeye çıkmak istiyorum.Jigolo ajansı Kütahya da seksi ufak yaşlarda öğrenen birisiyim ve özellikle olgun kadınlar için aranan hedefim kendime güveniyorum doğuştan yetenekli olan bu gence bir şans verin ve mutlu olun.

2 Comments

  1. Merhaba. İlan vereli bi süre geçmiş hala jigololuk yapıyormusunuz merak ettim. Eğer devam ediyorsanız mailden ulaşabilirmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir