meryem türbanlı bayanım konyada yaşıyorum

kadin resimleri 109

Selamlar beyler nasılsınız ben Meryem Konyada türbanlı bir bayanım erkek tutmak için ajansa yeni geldim.Zengin dul bayanım Güzel olmak başa bela sürekli erkeklerin sözlü tacizine uğramak can sıkıcı ben ise sikicikere parasını verip kendime esir ediyorum kendini beğenen ve yatak da çok iyi olduğunu sanan erkeklerden tiksiniyorum.

Sexy bir fiziğe sahibim benimle birkez beraberlik yaşayan kadınlar tekrar tekrar beni arzular.Kusursuz önsevişmelerle karşındakini zekvten çılgına çevirebilirim. Bi kadinin istiyebilecegi her şeye sahibim çok güzel opusurum onu sevişme benim için zevkli bi oyun erken boşalma sorunm yok ve asla sen tatmin olmadan kendimi salmam taş gibi bir kadınım eşimden ayrıyım ve beni doyuracak bir Konya arkadaşlık sitesi olmak istiyorum ile devamlı olarak görüşebilirim yeter ki kafalar uysun telefon bırakın bana yeter.

Konya dul bayan siteleri eskort arayan bayanlar son derece saygılı kibar ve kültürlü bir aktif erkeğim. Hassas olduğum bazı konular bulunmakta. İlk olarak gizlilik, bu konuda benimle birlikte olmayı kabul eden kişi kendisine takma bir isim koyar ve ilişki bitince ben onun yüzünü unuturum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir