uşak jigolo hicran


jigolo bayanlar 41
26 Comments

Ben Hicran 45 yaşında dul gelenekselci bir bayanım.Kendimi bakımlı biri olarak görüyorum, Uşak jigolo sitesi ilinde ikamet ediyorum.Uşak arkadaş arayışım yaklaşık 3 yıldır sürmekteydi ve süre zarfında sadece bir kişiyle görüşmüştüm.1.72 boyunda 68kiloyum simsiyay upuzun saçlarım var. en sevdiğim şeyse saçlarımın çekilmesi ;;)).  Karşımdaki erkeğin genç ve enerjik olmasını istiyorum.

Böyle bir arayışım esnasında iş arkadaşlarımdan birinin fotoğrafını  sitesinde gördüm ve çok heyecanlandım çünkü bu arkadaş harika kaslı ve bıyıklı bir beyefendiydi tam istediğim gibi onunla seks deneyimi yaşamak o kadar çok istiyordum ki ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyordum. Uşak jigolo ajansı partner ajansı Daha sonra cesaretimi toplayıp mesaj attım ve aramızdaki bu ateşli seks başlamış oldu.

Merhaba beyler, iş güçle uğraşıyorsanız her işin bir yöntemi ve raconu var. Benim mesleğimdeyse birkaç belirli kural dışında her kadın yöntemini, raconunu ya da kurallarını kendisi belirler. Bu yönüyle belik de iş kolları arasında en rahat mesleklerin birinde çalışıyorum. Ben kendi kurallarımla oynadığım için çoğu rakibimin kolay uygulayamayacağı yöntemlerle işimi yaparım. Bunlardan biride para iadesinde bulunacağımızı söylememdir. Mesleki uzmanlığıma öyle inanıyorum ki; tatmin olmadım, vasat bir gece geçirdim dediğiniz an paranızı verir sizi gönderirim. Tabi para iadeli  Uşak bayan arkadaş escort ve jigololar Kelebek erkeğini öyle bir zevk komasına sokar ki; bunu diyecek adam karşısına çıkamaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir