Gülcan Aydın

Eskiden Aydın jigolo sitesine başvuru yaptım.30 yaşında dul bir bayanım.Evlenip ayrıldım ve çok mutsuzum Seks ihtiyacımı karşılamak için sürekli bir arayış içerisindeyim özellikle 45 yaş ve üstündeki erkeklerle birlikte olmayı çok seviyorum.Zengin dul bayanlardan biriyim.Aydın jigolo ajansındayım ilinde oturan beyleri tercih ediyorum Maddi durumum iyi olduğu için çalışmıyorum ve tüm günümü seks videoları izleyerek geçiriyorum.

En son birlikte olduğum maço bir erkek vardı, bana şu yaşıma kadar hiçbir erkeğin yaşatamadığı seks deneyimini yaşattı. Beni bulutların üzerine çıkardı ve onunla düzenli olarak görüşmeye başladım. Saatler süren seks ile çok mutluyum.

Bazı kadınları gizli ilişkilerinize soktuğunuzda değerleri sadece zevk veren bir kadın olarak kalır. Daha özel bir şey hissetmez, bağlılık duymazsınız. O tür bayanları sadece eğlenmeye ihtiyacınız olduğunda ya da ateşinizi bastırmak için kullanırsınız. Bazı kadınlarıysa özlediğiniz için, ayrı kalamadığınız için ararsınız. Onlarla olmak uğruna fırsatlar yaratmak istersiniz. Mutluluk iksiriniz Aydın jigolo arıyorum Kuğu içinde böyle bir kadın demeniz kısa sürmeyecek. Benim arzuladığım şeyde zaten gözünüzde öyle bir değerimin olması. Gelip geçici zevk olarak görülmek istemem.

34 Comments

  1. gülcan hanım merhaba nasılsın ben nazilli de oturan öğretmen tanışmaya ne dersin sevgiler selçuk

  2. Merhaba ben halil sizi tanımak istiyorum ? sende beni tanımak istersen tlfnu msj at görüşelim güzel im bu sitede msj at 55 yaşında emekli sevecen neşe dolu bir kişiliğe sahip olan biri yim siz çok beğendim bir cevap ver iseniz sevinirim

  3. Tatllm yaslm 46 boy 178 k 90 tacrubeliyim yani jigola deyilim ama zevkine anla yurt dlslnda kallyorum

  4. merhaba bende istanbulda yaşıyorum sizin gibi biriyle ıletişim kurmak ıstıyorum.

  5. merhaba 48 yasındayım manisa’dayım,sizinle görüşmek isterim,sizin için uygunsa tabii

  6. İlkay ben Kocaeli’de Gülcan hanım birlikte zevkin doruklarına uçmaya ne dersiniz.

  7. Merhaba Gülcan hmm ben I.ovada oturan ve tamda aradığınız kriterlere uyuyorum isterseniz görüşürüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir