jigolo bayanlar 41

Ankarada erkek arayan bayanların numaraları

Bir gün arkadaşlarımla sohbet ederken jigolo olmaya karar verdim. Ankarada jigolo arayan bayanların gdm numaralarını buldum ve başvuru yapmaya karar verdim. Belki bu işe girerek kendimi yeniden keşfeder, özgüvenimi geri kazanır ve eşimin dikkatini tekrar çekebilirim.

Evlilikte iletişimin önemi çok büyük, ancak zaman zaman sorunlar yaşayabiliriz. Kendi kendime “neden böyle hissediyorum” diye sorma cesareti gösterememiştim, ama şimdi bir adım atıyorum ve kendi ihtiyaçlarımı yerine getirmek için bir yol seçiyorum.

Bu kararımın sonucunda ne olacağını bilmiyorum, ancak harekete geçmekten vazgeçmeyeceğim.
32 yaşındayım, bir sevdiğimle evliyim ve 2 çocuğum var, karım çocuklardan sonra bana bakmadı,jigolo olmak için başvuru yapınız ve ankra jigolo ajansına ilanınız yayınlansın, sanırım ona koca bir cevap vereceğim Hayat bazen beklenmedik sürprizlerle dolu olabiliyor. Evlendiğim kadınla mutlu bir hayat kurmaya karar vermiştim, ancak çocuklarımız dünyaya geldiği andan itibaren her şey değişti. Karım artık bana yeterince ilgi göstermiyordu ve benim duygusal ihtiyaçlarımı karşılamaktan uzaklaşmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir