emir mersinde arkadaş arıyor

erkek uye resimleri 95

Merhaba Mersinen ben emir 27 yaşındayım. 169 boyunda 64 kiloya sahip bir erkeğim. 5 yıldır aktif bir şekilde mersinde jigololuk yapmktayım.. 5 yıl boyunca site aracılığıyla bir çok olgun bayana partner oldum.Başvurum kabul edildiğinden bu yana mersinde onlarca kadınla cinsellik yaşadım.Tecrübeli ve performansı yüksek bir beyim.

İçek ve çevresinde erkek arkadaş arayan dullar varsa ilanıma yorum atabilir ya da cep numarası paylaşırsanız size dönüş yapabilirim. Erkeğiniz olmak istiyorum bu konuda çok titiz davrandığımı yatağıma giren kadını tatmin etmek için elimden gelenin fazlasını yapmaya çalıştığımı net bir şekilde ortaya koymaktadır.

En iyi partner sitesi sayesinde yüksek maaş kazanıyorum arkadaşça ya da sevgili tadında görüşebiliriz,özgüvenim çok yüksektir benim red edebilecek bir kadın tanımıyorum kadınlar en büyük ilgi alanım biraz çapkınımdır ama,işimi en güzel şekilde yaparım bağımlılık yaparım kadınları tatmin etmekte üstüme yok yanımdan mutsuz ayrılmayacaksınız hatta bitmemesi için zaman uzatıcaksınız her kadının hayalini süslerim ilişki beklentim yok olmadıda grup seks yaparım hatta büyük bir zevkle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir