Canan Karabük

Selamlar Ben Canan Karabük jigolo sitesinde partner arıyorum,yalnız yaşayan bakımlı elit bir bayanım ve seks yapmayı çok seviyorum.Güzel bir kadın olsam da Karabük jigolo ajansı tercihinde bulunmak istiyorum erkeklerin bazen kölem olması ve bana itaat etmesi hoşuma gidiyor her zaman elit bir bayan oldum.

39 yaşında dul bir bayanım kendi iş yerim var gizliyim ve konusunda maksimum 40 yaşındaki erkeklerle görüşmek istiyorum temiz ciddi ve işinde uzman erkekleri bekliyorum.Karabük jigolo olmak istiyorum.Benim sizden beklediğim her zaman yanıma yakışır şekilde davranışlar sergilemeniz dış görünüşünüze dikkat etmeniz eğer bu isteklerim sizde var ise bir de üzerine cinsel performansınız sınırsızsa hiç durmayın biran önce harakete geçin.

Muamelelerimin kalitesi olsun, seks türleri üstündeki hakimiyetim olsun daha sevişmeye başladığımız saniyelerde ortaya çıkmaya başlar. Sizi en hızlı şekilde zevk sarhoşluğuna sokacak kadınlardan biriyim. Aktif olmakta zorluk çeken beylerin bile saniyeler içinde dimdik kesildiklerini ve gece boyu ilişkiye girmeyi sürdürdüklerini belirtmeliyim. Erkeğimi canlı tutmak ve yarı yolda kesilmemesi için özel yeteneklerimi kullanıyorum Karabük escort jigolo masör sınırsız hizmetlerimin saatlik ücretlerinden de memnun olacaksınız.

19 Comments

  1. slm 24 saat seks yapma garantisi görüşelim tanışalım samanlıgı dagıtalım

  2. Senden Bi Yol Olmaz Erkekleri Kölesi Yapacakmış Bencil İnsan Seni Sıkıntın Varsa

  3. canan hanım merhaba nasılsın sevgiler öğretmen nazilli-samsun tanışmaya ne dersin skaypta tanışalımmı adresim

  4. Karabükde 24saat görüşmek isteyen bayan varsa gorusmek cok isderim cok sex biriyim 28 yasindayim kbu ogrencisiyim varsa bayan evimde var gorusmek icin bekliyorum

  5. Slm canan hanim sizinle görüşmek isterim karabukte 39 yaşındayım gizliliğe bende önem veriyorum

  6. Karabükte yaşayan provesyonel jigola yım bayan müşterilerime seviyeli ve isteklerini karşılamakta yükümlüyüm prensipleri m vardır bayan müşterimle önceliği m bişeyler içip tanışma konusundan sonra billiktelik yaşarım ve birliktelik süresi bitiminden sonra taki birdaki müşteri arayana kadar müşteri aramaz ve yaşanılan herşey gizlilik esastır ben hüseyin karabük/Safranbolu ve çevresine hizmet verilmektedir saatlik üretim 500tl dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir