Can Karaman Jigolo

Can ben Karaman ilinde ikamet ediyorum Güvenlik görevlisiyim uzun süredir Karaman da yaşıyorum burada çok fazla bayan arkadaşım var ancak hiç biri jigolo olduğumu bilmiyor 29 yaşında gizli bir jigoloyum.
Kadınlara yakın olmak için bu yolu seçtim ve hatırı sayılır bir kadın müşteri sayısına ulaştım yatak da kadın ne isterse yapan itaat eden ve saygılı birisiyim. Temiz ve yakışıklı olmam ekstra özelliklerim hanımlar sizleri bekliyorum beni arayarak 100 TL karşılığında ilişki yaşayabilirsiniz.

Ben zayıf kadına hayran beylerin ağzında lokum gibi bir kadınım. Küçük göğüslerimi bile bir lokmada yutabilirsiniz. Sıkı küçük vajinamın tamamını ağzınıza alıp dilinizin tamamını içine sokup çıkararak beni o şekilde becermeye geçebilirsiniz. Karaman jigolo ajansı bilgilerimi alabileceğiniz tek yer burası. Farklı hiçbir yerde ilanım, sosyal hesabım ya da tanıtımım yok. Fotoğraflarımla ya da ismimle açılmış bir sayfa görürseniz ben olmadığımı bilmelisiniz. Sekste sınırsızım, esnekte bir yapıdayım, cim cif içinde istekliyimdir, duşta seks ve fantezilerde meraklandığım şeylerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir