Buğra Kayseri

Merhabalar ismim Buğra Kayseri jigolo kiralama hizmeti sunuyorum olgun dul bayanlara hizmet veriyorum. 21 yaşımdayım ve kaslı bir vücut yapısına sahibim. Yaşım genç olmasına rağmen 3 yıldır aktif bir şekilde yapmaktayım. Randevu sistemiyle çalışıyorum.Kayseri jigolo sitesi ve çevresinde özellikle genç bayanlara hizmet vermeyi tercih ediyorum.

Randevu sistemiyle çalışmamdaki sebep benimle bir gece geçirmek için özellikle hafta sonları yoğun bir talebin olmasıdır. Daha önceden beraber olduğum bayanlara birliktelik açısından öncelik tanıyabiliyorum. Kişisel temizlik ve gizlilik benim açımdan olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır Kayseri jigolo ajansındayım.Benim bu konuda hassasiyetimi karşı tarafın da anlamasını ve aynı tepkiyi vermesini bekliyorum.

.Zengin dul bayanlara ulaşıp onlarla görüşmelere çıkmak istiyorum.Pek çok farklı ilde kadınlarla seks yaptım o açıdan sorun yaşamam ve istediğiniz zaman yanınıza gelebilirim saat ücretim 250 TL dir seksi ve olgun kadınları çok severim.

Pek çok farklı ilde kadınlarla seks yaptım o açıdan sorun yaşamam ve istediğiniz zaman yanınıza gelebilirim saat ücretim 200 TL dir seksi ve olgun kadınları çok severim.Kendime cinsel hayatta güveniyorum 35 yaşındayım ve hiç evlenmedim seks arayan ve hayatı deli dolu yaşamayı seven kadınlar her zaman ilk tercihim. Kayseri jigolo ilanı olarak 2 yıldır hizmet veriyorum artık uzmanlaştım her kadını tatmin edebilecek bir kapasiteye sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir