azgin bayan resimleri 25

Jigololuk deneyimimi anlatıyorum işte hikayem

Birçok kişiye göre kolay ve basit bir iş gibi gelebilir ancak gerçekten öyle değil. İlk müşterimle tanıştığımda çok gergindim ve ne yapacağımı bilemiyordum. Ancak zaman içinde deneyim kazandıkça daha rahat davranmaya başladım ve mesleğimi severek yapıyordum. Tabii bu sadece maddi açıdan konuşursak böyleydi çünkü ruh sağlığımızın bozulduğu anlarda da oldu.

Jigololuk yaptığım dönemde birçok farklı insanla tanıştım ve herkesin hayat hikayesi beni şaşırttı. Kimi mutsuz evliliklerinden kurtulmak için bana başvuruyordu, kimi ise hayatındaki monotonluktan kaçmaya çalışıyordu. Bunu gözlemlemek ve onlara yardımcı olmaya çalışmak aslında beni mutlu ediyordu.

Ancak bu meslekte uzun süre kalmanın doğru olduğuna inanmıyorum. Zamanla hem bedensel hem de psikolojik açıdan yıpranmamaya dikkat etmeliyiz. Ben de bir süre sonra bu işi bırakmaya karar verdim ve şu an farklı bir meslekte çalışıyorum.

Jigololuk deneyimimi burada paylaşmamın sebebi, toplumun önyargılarını yıkabilmek ve insanlara farklı meslekleri daha empatiyle bakmalarını sağlamaktır. Herkesin hayatında farklı tercihler var ve herkesin saygı görmesi gerekiyor.

merhabalar ben murat sizlere geçmişte meslek olarak çalıştığım jigololukla ilgili bir hikayemi anlatacağım . Jigololuk, toplumun gözünde hep yanlış bir meslek olarak görülür. Ben de ilk başlarda bu düşünceleri paylaşıyordum ama yaşadığım zorluklar sonucu jigololuk yapmaya karar verdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir